INSPEKCJA BHP – SZKOLENIA I USŁUGI BHP

Nasze szkolenia i usługi BHP – Gdynia oraz Gdańsk

Ustawa Kodeks Pracy nakłada na pracodawcę lub organizatora pracy obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy zarówno własnym pracownikom, jak i kooperantom, kontrahentom, podwykonawcom czy gościom lub klientom. Zakres działań w obszarze BHP będzie różny dla każdego przedsiębiorstwa czy projektu – w praktyce składa się na nie obowiązek spełnienia szeregu wymogów w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa pracy. Pomoc w realizacji tego obowiązku poprzez dzielenie się wiedzą w tym zakresie i świadczenie profesjonalnych usług BHP jest celem naszej firmy. Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie dostosowania poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy do najwyższych standardów. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa pracy, prawa pracy, przepisów technicznych i innych zagadnień z tego obszaru.

logo inspekcja bhp


logo inspekcja bhp

Inspekcja / Bezpieczeństwo Pracy

  • kompleksowa znajomość wielu branż i ich problemów w zakresie bezpieczeństwa pracy pozwala nam zaoferować najlepsze rozwiązanie dla Twojej Firmy,
  • specjaliści i inspektorzy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem,
  • kompleksowa obsługa branży budowlanej, portowej, logistycznej, transportowej, konstrukcyjnej,
  • szkolenia BHP – również w formie zdalnej, online,
  • laboratorium badań środowiska pracy,
  • indywidualne podejście do każdego klienta  – spotkajmy się, pozwól nam poznać Twoje potrzeby i zaproponować optymalny zakres usług.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Od wielu lat działamy na rynku usług i szkoleń BHP w Gdyni oraz Gdańsku. Ten czas pozwolił nam nie tylko na ugruntowanie swojej pozycji w regionie, ale również na zebranie odpowiednio licznej grupy specjalistów, którzy w tym momencie są pracownikami INSPEKCJI BHP. Są to nie tylko ludzie z powołaniem, którzy chcą ograniczyć ilość wypadków, ale również dawni pracownicy służb BHO branż: budowlanej, stoczniowej, logistycznej, portowej, transportowej i konstrukcyjnej. Dzięki temu wiedzą jakie niebezpieczeństwa grożą pracownikom wcześniej wymienionych branż oraz zdają sobie sprawę z tego, w jaki sposób najefektywniej można im zapobiec.