NADZÓR BHP NA BUDOWIE

wielopoziomowy nadzór bhp

Profesjonalny poziom BHP

Zajmujemy się prowadzeniem wielopoziomowego nadzoru bezpieczeństwa i higieny pracy w trakcie prac budowlanych. Co więcej, naszym klientom oferujemy również przeprowadzanie regularnych kontroli na terenie objętym pracami, a także doradztwo technicznie w obrębie koordynacji BHP. Sprawia to, że nasza praca znacząco wspiera realizację projektów budowlanych poprzez stosowanie sprawdzonych metod nadzoru bezpieczeństwa prowadzonych prac, których zastosowanie poprzedzone jest niezwykle skrupulatną analizą zagrożeń występujących na danej budowie.

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie prawidłowej organizacji Cały czas oferujemy nasze wsparcie zarówno Inwestorowi, jak i Generalnemu Wykonawcy oraz firmom podwykonawczym. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie prawidłowej organizacji pracy, pomagamy w doborze odpowiednich środków ochronnych indywidualnej i zbiorowej na poszczególnych stanowiskach, a także kontrolujemy stosowanie właściwych przepisów i zasad BHP.

nasza oferta

Elementy prowadzonego przez nas nadzoru BHP na budowie

Oferowane przez nas usługi z zakresu nadzoru bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie budowy mają charakter kompleksowy. Dlatego zajmujemy się nie tylko stałym monitorowaniem warunków BHP panujących w trakcie prac, ale również przeprowadzamy kontrole dokumentacji UDT oraz weryfikujemy dokumentacje BHP przedsiębiorstw, które biorą udział w inwestycji.

Co więcej, nasi specjaliści pomagają w opracowywaniu przepisów wewnętrznych oraz instrukcji, które pozostają w mocy przez cały okres trwania budowy. Współpracujemy także z lokalnymi organami związanymi ze zdrowiem i bezpieczeństwem publicznym oraz dbamy o prawidłowość prowadzonej dokumentacji.

Z prowadzonych przez nas prac sporządzane są raporty, które są cenny źródłem informacji na temat zidentyfikowanych zagrożeń na terenie budowy. W ten sposób można nie tylko zminimalizować ryzyko wystąpienia wypadku, ale również utrzymać maksymalną wydajność prowadzonych prac.

Szukasz nadzoru BHP na budowę w Gdańsku lub Gdyni?

Skontaktuj się z nami!