Usługi BHP

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług:

BHP dla podwykonawcy

Chcesz dostosować poziom BHP w Twojej firmie do standardów wymaganym kontraktem lub zamówieniem? 

Ocena ryzyka zawodowego

Oferujemy kompleksowe wykonanie lub aktualizację oceny ryzyka zawodowego na dowolnych stanowiskach pracy,

Audyt BHP

Dzięki audytowi BHP dowiesz się, jakie nieprawidłowości występują w Twojej firmie oraz zadbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Usługi PPOŻ

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich pracowników i firmy, skorzystaj z naszej profesjonalnych usług ochrony przeciwpożarowej.

Przygotowanie do kontroli PIP

Pozwól nam pomóc Ci – szybko i profesjonalnie – gdy kontrole prowadzone w Twojej firmie dotyczą obszaru BHP, prawa pracy, kwestii ppoż.

Wypadki przy pracy

Brak reakcji lub niewłaściwe działania podjęte po wypadku w pracy, mogą w konsekwencji narazić Ciebie lub Twoją firmę na odpowiedzialność prawną oraz finansową.

Pomiary środowiska pracy

Brak pomiarów środowiska pracy może zakończyć się grzywną, a także doprowadzić do zatrzymania prac w danym zakładzie do czasu wykonania odpowiednich badań.

Szkolenia BHP

W naszej ofercie znajdziesz  wszystkie wymagane przepisami prawa szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Twoja słuzba BHP

Służba bezpieczeństwa i higieny pracy (Służba BHP) ma za zadanie doradzanie oraz kontrolę działań pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla przedsiębiorstw z Gdańska i Gdyni. Dzięki gruntowanemu poznaniu warunków pracy panujących w branżach: budowlanej, stoczniowej, logistycznej, portowej, transportowej i konstrukcyjnej – przeanalizowaliśmy ogromny zakres niebezpieczeństw oraz znaleźliśmy skuteczne rozwiązania, które możemy zaoferować Twojej firmie.

Wśród naszych pracowników znajdują się specjaliści i inspektorzy z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, którzy często wcześniej pracowali w wymienionych wcześniej branżach. Dzięki temu dokładnie znają problematykę oraz najczęściej występujące zagrożenia na poszczególnych stanowiskach.

Sprawia to, że są niezwykle skuteczni w swojej codziennej pracy, a przygotowane przez nich raporty są nie tylko skrupulatne, ale stanowią również cenne źródło informacji, które może zostać wykorzystane do prac modernizacyjnych w obrębie danego przedsiębiorstwa.

OZdajemy sobie sprawę z tego, że wielu pracowników początkowo może mieć lekceważący stosunek do zasad BHP. Dlatego na prowadzonych przez nas szkoleniach bazujemy na obrazowych przykładach oraz autentycznych doświadczeniach, dzięki czemu jesteśmy w stanie przekonać ludzi, jak ważne jest przestrzeganie ustalonych wcześniej zasad postępowania oraz realizowanie instrukcji.

BHP dla podwykonawcy

Szukasz specjalistów od BHP

Zapraszamy do kontaktu