Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług:

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla przedsiębiorstw z Gdańska i Gdyni. Dzięki gruntowanemu poznaniu warunków pracy panujących w branżach: budowlanej, stoczniowej, logistycznej, portowej, transportowej i konstrukcyjnej – przeanalizowaliśmy ogromny zakres niebezpieczeństw oraz znaleźliśmy skuteczne rozwiązania, które możemy zaoferować Twojej firmie.

Wśród naszych pracowników znajdują się specjaliści i inspektorzy z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, którzy często wcześniej pracowali w wymienionych wcześniej branżach. Dzięki temu dokładnie znają problematykę oraz najczęściej występujące zagrożenia na poszczególnych stanowiskach. Sprawia to, że są niezwykle skuteczni w swojej codziennej pracy, a przygotowane przez nich raporty są nie tylko skrupulatne, ale stanowią również cenne źródło informacji, które może zostać wykorzystane do prac modernizacyjnych w obrębie danego przedsiębiorstwa.

OZdajemy sobie sprawę z tego, że wielu pracowników początkowo może mieć lekceważący stosunek do zasad BHP. Dlatego na prowadzonych przez nas szkoleniach bazujemy na obrazowych przykładach oraz autentycznych doświadczeniach, dzięki czemu jesteśmy w stanie przekonać ludzi, jak ważne jest przestrzeganie ustalonych wcześniej zasad postępowania oraz realizowanie instrukcji.

Szukasz specjalistów od BHP w Gdańsku lub Gdyni?

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt